cafe mięsna :: poznań :: 16 czerwca 2005

K O N C E R T    D L A    K R Z Y Ś K A

Miał to być kolejny z cyklu koncertów, z których dochód przeznaczony jest dla Krzyśka - gościa, który zbiera kasę na sportowy wózek inwalidzki: sprzęt, który umożliwi mu aktywne funkcjonowanie i sprawne poruszanie się po mieście. Wcześniej grały na ten cel kapele Snowman i Napszykład. Teraz miało zagrać Brudne Mięso, jednak w kilka dni skrzyknęły sie inne zaprzyjaźnione kapele i z koncertu zrobił się mały festiwal ostrego, gitarowego grania, na którym wystąpili: gitarowo-perkusyjny duet BRUCE LEE, po nich ANTYZABAWKA, grająca maksymalnie dynamiczne i połamane kawałki, a tak krótkie, że publika nie nadąża z biciem braw, potem Wasze ulubione BRUDNE MIĘSO przez godzinę robiło wszystko by ludzie poszli do domu, mimo to publicznośc nie posłuchała i została wgnieciona w ziemię przez legendę muzyki ultra brutal death black speed satanic thrash core metal MASTURBATOR 89. Ci którzy nie mieli dosyć ruszyli do tańca w punkowych rytmach pierwszego wodzireja Poznania, którym jest rzecz jasna DJ MAZI.
Była wielka radocha ze wspólnego grania i przedniej zabawy, no i oczywiście bardziej "konkretna" korzyść: z biletów zebralismy 1100 zł, a Cafe Mięsna i Klub Kisielice dorzuciły po 1 zł od każdego sprzedanego piwa, co razem dało prawie 1500 zł.
DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM, KTÓRZY POMOGLI W ORGANIZACJI KONCERTU !
Kto następny? Zachęcamy wszystkie kapele do kontynuacji tej akcji!.
Można w tym celu kontaktować się z nami, lub z Marzeną - koordynatorką całego przedsięwzięcia - marzenaprusinska@o2.pl Więcej na ten temat: www.celkrzys.xx.pl
   


bruce lee  
antyzabawka  
brudne mięso  
masturbator 89  
 

plakat

 
>>> brudne mięso - strona główna >>>